Cor Kuiper    corkuiper@home.nl     OJBS het Palet    Coördinator Bewegingsonderwijs Consent  Voorzitter Netwerk  Voorzitter Schoolvaardigheidcommissie  Bestuurslid KVLO Twente  Inhoudelijk Coördinator MRT Enschede  MRT'er Enschede West  Afgevaardigde Netwerkoverleg KVLO

Cor Kuiper

corkuiper@home.nl

OJBS het Palet

Coördinator Bewegingsonderwijs Consent

Voorzitter Netwerk

Voorzitter Schoolvaardigheidcommissie

Bestuurslid KVLO Twente

Inhoudelijk Coördinator MRT Enschede

MRT'er Enschede West

Afgevaardigde Netwerkoverleg KVLO

  Tim Jongman    t.jongman@skoe.nl     OBS Glanerbrug Zuid  KBS De Troubadour  CBS Ouverture  CBS Prins Maurits    Schoolvaardigheidcommissie  Basketbalcommissie  Werkgroep Bewegingsonderwijs voor de Toekomst  Handbalcommissie  VCO Sportcommissie  Schrijfgroep Vakwerkplan

Tim Jongman

t.jongman@skoe.nl

OBS Glanerbrug Zuid

KBS De Troubadour

CBS Ouverture

CBS Prins Maurits

Schoolvaardigheidcommissie

Basketbalcommissie

Werkgroep Bewegingsonderwijs voor de Toekomst

Handbalcommissie

VCO Sportcommissie

Schrijfgroep Vakwerkplan

  Marja Greven    marjagreven@ziggo.nl     OBS Prinseschool St.  CBS Anna van Buren  Onderwijscentrum het Roessingh    MRT'er Enschede Zuid  Schoolvaardigheidcommissie  Schrijfgroep Vakwerkplan

Marja Greven

marjagreven@ziggo.nl

OBS Prinseschool St.

CBS Anna van Buren

Onderwijscentrum het Roessingh

MRT'er Enschede Zuid

Schoolvaardigheidcommissie

Schrijfgroep Vakwerkplan

  Bernadet Grundel    keujer@gmail.com     OBS Het Zeggelt  OBS De Sterrenborgh    Schoolvaardigheidcommissie  Activiteitencommissie  Schrijfgroep Vakwerkplan

Bernadet Grundel

keujer@gmail.com

OBS Het Zeggelt

OBS De Sterrenborgh

Schoolvaardigheidcommissie

Activiteitencommissie

Schrijfgroep Vakwerkplan

  Toon Dokter    t.dokter@enschede.nl     OBS de Esmarke  OBS het Wooldrik  KBS de Kubus  GBS de Fontein    Combinatiefunctionaris  Kleuter-/peutervoetbal

Toon Dokter

t.dokter@enschede.nl

OBS de Esmarke

OBS het Wooldrik

KBS de Kubus

GBS de Fontein

Combinatiefunctionaris

Kleuter-/peutervoetbal

  Rikko Wielink    rpwielink@hotmail.com     OBS Park Stokhorst  OFBS De Bothoven    MRT'er  Websitecommissie  Beeballcommissie Voorzitter  Activiteitencommissie  Schoolvaardigheidcommissie

Rikko Wielink

rpwielink@hotmail.com

OBS Park Stokhorst

OFBS De Bothoven

MRT'er

Websitecommissie

Beeballcommissie Voorzitter

Activiteitencommissie

Schoolvaardigheidcommissie

  Maarten Wolffer    maartenwolffer@gmail.com     SBO de Spinaker  SBO de Tender    Schoolvaardigheidcommissie  Bestuurslid KVLO Twente  Websitecommissie

Maarten Wolffer

maartenwolffer@gmail.com

SBO de Spinaker

SBO de Tender

Schoolvaardigheidcommissie

Bestuurslid KVLO Twente

Websitecommissie

  Hans te Riet    h.teriet@skoe.nl     KBS Sint Jan  OBS Prinseschool Pr.  ODBS Lonneker  KBS De Jonge Helden    Schrijfgroep Vakwerkplan  Schoolvaardigheidcommissie

Hans te Riet

h.teriet@skoe.nl

KBS Sint Jan

OBS Prinseschool Pr.

ODBS Lonneker

KBS De Jonge Helden

Schrijfgroep Vakwerkplan

Schoolvaardigheidcommissie

 Erik Manden   mandenerik@gmail.com     CBS Mecklenburg  CBS Drakensteyn    Schoolvaardigheidcommissie  Schoolhockeycommissie

Erik Manden

mandenerik@gmail.com

CBS Mecklenburg

CBS Drakensteyn

Schoolvaardigheidcommissie

Schoolhockeycommissie

  Rolf Laarhuis    r.laarhuis@skoe.nl     KBS de Triangel  KBS Paulusschool    Activiteitencommissie

Rolf Laarhuis

r.laarhuis@skoe.nl

KBS de Triangel

KBS Paulusschool

Activiteitencommissie

  Jan Herman Wilmink    janherman_wilmink@hotmail.com     OBS de Broekheurne  KBS de Windroos    Schrijfgroep Vakwerkplan  Sportdocent Universiteit

Jan Herman Wilmink

janherman_wilmink@hotmail.com

OBS de Broekheurne

KBS de Windroos

Schrijfgroep Vakwerkplan

Sportdocent Universiteit

  Vera Visser    v.a.visser75@gmail.com     OBS De Zuidsprong  OBS Willem Wilmink

Vera Visser

v.a.visser75@gmail.com

OBS De Zuidsprong

OBS Willem Wilmink

  Janneke van der Struik    jannekep789@hotmail.com     IBS de Eschmarke    Schoolvaardigheidcommissie  Activiteitencommissie  Handbalcommissie

Janneke van der Struik

jannekep789@hotmail.com

IBS de Eschmarke

Schoolvaardigheidcommissie

Activiteitencommissie

Handbalcommissie

Mannes Verwer

m.verwer@enschede.nl

ODBS Europa

CBS de Koning

MRT'er

Sport Extra

Werkgroep Bewegingsonderwijs voor de Toekomst

Combinatiefunctionaris

Sportinstuif Kraijcek Plaza Boswinkel

  Evelyn van Doorn - Knijff    info@esv-school.nl     E.S.V. Enschedese Scholenvereniging

Evelyn van Doorn - Knijff

info@esv-school.nl

E.S.V. Enschedese Scholenvereniging

  Gerard Besseler    gbesseler@icloud.com     SBO Dr. Ariënsschool    Coördinator Bewegingsonderwijs SKOE  Schoolvaardigheidcommissie  Voorzitter Basketbalcommissie

Gerard Besseler

gbesseler@icloud.com

SBO Dr. Ariënsschool

Coördinator Bewegingsonderwijs SKOE

Schoolvaardigheidcommissie

Voorzitter Basketbalcommissie

  Charbel Botros   c.botros@sportaal.nl    CBS Prins Maurits  KBS De Regenboog  CBS Willem van Oranje  OBS Harry Bannink

Charbel Botros

c.botros@sportaal.nl

CBS Prins Maurits

KBS De Regenboog

CBS Willem van Oranje

OBS Harry Bannink

  Lisette Klein Hemmink    lisette_kleinhemmink@hotmail.com     OBS Molenbeek

Lisette Klein Hemmink

lisette_kleinhemmink@hotmail.com

OBS Molenbeek

  Marcel Besselink    mbesselink@sbo-tender.nl     SBO de Tender

Marcel Besselink

mbesselink@sbo-tender.nl

SBO de Tender

  Sylvia Hagenaar    sylviahagenaar@hotmail.com     KBS Bonifatius  KBS Menkotoren

Sylvia Hagenaar

sylviahagenaar@hotmail.com

KBS Bonifatius

KBS Menkotoren

  Felix van Berkel    f.vanberkel@enschede.nl     KBS Alfonsusschool  KBS Paus Joannes  KBS Marcellinus  MRT'er Enschede Oost

Felix van Berkel

f.vanberkel@enschede.nl

KBS Alfonsusschool

KBS Paus Joannes

KBS Marcellinus

MRT'er Enschede Oost

  Imke Groener    i.groener@enschede.nl     KBS Sint Janschool  OBS Roombeek    Combinatiefunctionaris West

Imke Groener

i.groener@enschede.nl

KBS Sint Janschool

OBS Roombeek

Combinatiefunctionaris West

  Sanna Levink    s_levink@hotmail.com     KBS Godfried Bomans  KBS Sint Gerardus  E.S.V. Enschedese Scholenvereniging    Schoolvaardigheidcommissie  Tafeltenniscommissie  Activiteitencommissie

Sanna Levink

s_levink@hotmail.com

KBS Godfried Bomans

KBS Sint Gerardus

E.S.V. Enschedese Scholenvereniging

Schoolvaardigheidcommissie

Tafeltenniscommissie

Activiteitencommissie

  Loes Loohuis    loesloohuis@hotmail.com     KBS Weth. A.F. van der Heijdeschool  OBS Glanerbrug Noord  OBS Molenbeek Boekelo  OBS het Vastert  OBS Stroink    Schoolvaardigheidcommissie

Loes Loohuis

loesloohuis@hotmail.com

KBS Weth. A.F. van der Heijdeschool

OBS Glanerbrug Noord

OBS Molenbeek Boekelo

OBS het Vastert

OBS Stroink

Schoolvaardigheidcommissie

  Tom Slotman    t.slotman@enschede.nl     GBS De Bron  KBS de Triangel    Combinatiefunctionaris West  Hatteler Plaza Sportinstuif

Tom Slotman

t.slotman@enschede.nl

GBS De Bron

KBS de Triangel

Combinatiefunctionaris West

Hatteler Plaza Sportinstuif

  Bastiaan van der Star     b.vanderstar@basisschool-la-res.nl      OBS La Res  OBS De Uitvinding

Bastiaan van der Star

b.vanderstar@basisschool-la-res.nl

OBS La Res

OBS De Uitvinding

  Ellis Hatenboer-Nordsiek    ellis.hatenboer@me.com     OBS Glanerbrug Noord (inval)    Beeballcommissie

Ellis Hatenboer-Nordsiek

ellis.hatenboer@me.com

OBS Glanerbrug Noord (inval)

Beeballcommissie

  Devrim Gencer    denizdevrim@live.nl     OBS Prinseschool Prinsestraat  OBS Prinseschool Daalweg  OBS Prinseschool Staringstraat    MRT'er Enschede Noord

Devrim Gencer

denizdevrim@live.nl

OBS Prinseschool Prinsestraat

OBS Prinseschool Daalweg

OBS Prinseschool Staringstraat

MRT'er Enschede Noord

  Myrthe Smid    myrthe_smid@hotmail.com     OBS Het Stroink (inval)

Myrthe Smid

myrthe_smid@hotmail.com

OBS Het Stroink (inval)

  Daisy Seghers    daisy-seghers-526@hotmail.com     Invaller

Daisy Seghers

daisy-seghers-526@hotmail.com

Invaller

  Lianne Molkenboer    Lianne.Molkenboer@esv-school.nl     Invaller

Lianne Molkenboer

Lianne.Molkenboer@esv-school.nl

Invaller


Oud collega's:

  Dick Hillen

Dick Hillen

  Ronald Heijboer

Ronald Heijboer

  Hans Tijhuis

Hans Tijhuis

  Jose Kuiper

Jose Kuiper

  Jeroen Bolster

Jeroen Bolster

  Han Goïnga

Han Goïnga